3+4 ve 2+3 kutular ne anlama gelmektedir?

 

3+4 kutularda toplam 7 ürün bulunmaktadır. 3 tanesi sabit ürünüdür fakat bu ürünlerinde renk veya model seçenekleri bulunmaktadır. Bu sayede sabit ürünleri de kendi zevkinize göre sipairiş verme şansınız vardır. 4 ürün ise istediğiniz ürünle değiştirme şansınız olan ürünlerdir. İlgili ürünün sayfasından hangi ürünü tercih edebileceğiniz listelenmiştir. Bu ürünlerden dileğinizi sepetinize ekleyebilirsiniz.

 

2+3 kutularda toplam 5 ürün bulunmaktadır. 2 tanesi sabit ürünüdür fakat bu ürünlerinde renk veya model seçenekleri bulunmaktadır. Bu sayede sabit ürünleri de kendi zevkinize göre sipairiş verme şansınız vardır. 3 ürün ise istediğiniz ürünle değiştirme şansınız olan ürünlerdir. İlgili ürünün sayfasından hangi ürünü tercih edebileceğiniz listelenmiştir. Bu ürünlerden dileğinizi sepetinize ekleyebilirsiniz.

 

Tüm Ürünler sayfasında kutunuzda görmek istediğiniz sabit ürünleri filtreleyerek daha rahat bir seçim yapabilirsiniz.

 

Nasıl üye olabilirim?

 

Sayfalarımızın sağ üst köşelerinde yer alan " Üye Girişi" butonuna tıklayarak ulaşabileceğiniz Üyelik Formu'nu doldurarak sitemize kolayca üye olabilirsiniz.

 

 

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

 

 

Hafta içi 15:30’a kadar standart gönderim seçeneği ile verdiğiniz siparişlerinizi aynı gün kargoya veriyoruz. Siparişiniz kargoya verildiği anda tarafınıza e-posta ile bilgilendirme yapılacaktır.

 

 

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

 

Sayfalarımızın sağ üst köşesinde yer alan " Üye Girişi" adımından "Şifremi Unuttum" başlığını tıklamanız yeterlidir. Sitemize kayıt olurken kullandığınız e-posta adresinizi gösterilen alana girdikten kısa bir süre sonra e-posta adresinize kayıt olurken girdiğiniz şifreniz gönderilecektir.

 

 

Aradığım Ürüne Nasıl Ulaşabilirim?

 

Sayfalarımızın sağ üst köşesindeki arama alanına aradığınız ürünün adını yazarak veya ürün sayfalarımızın sol tarafında bulunan menüden ilgilendiğiniz kategoriyi seçerek istediğiniz ürün grubuna ulaşabilirsiniz.

 

Siparişlerimi Nereden Görebilirim?

 

Siparişlerinizi, " Hesabım" sayfasında bulunan "Siparişlerim" bölümünden görebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Çerez Kullanımı